Kırık Led Tv Alınır

Kırık Led Tv Alınır. Ekranı kırık çatlak led tv televizyonlarınız değerinde ve nakit olarak alınır. Her marka ekranı kırık, hasarlı, bozuk, çatlak, hurda, arızalı Lcd-Led Plazma televizyonları alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz

Geri dönüşüm sektöründe çeyrek asırdır faaliyet yürüten firmamız elektronik ve metal hurdalarınız için size çözümler sunar.  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mekanik metal aksamlı hurdaların yerini daha çok plastik-elektronik hurdalara bırakmaya başlamıştır. Bundan dolayı eskiye nazaran daha profesyonel geri dönüşüm çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu sebebi klasik geri dönüşüm dediğimiz ilk evrede geri dönüşümde daha çok metal atıklar yer alırken ikinci kuşak geri dönüşüme gelen hurdalar arasında  elektronik malzemelerin yer almasıyla entegre geri dönüşüm sürecine girilmiştir. Çünkü elektronik atıklar içerisinde barındırdıkları komponentler bakımından çevreye ciddi zarar verebilecek unsurlar barındırabilmektedir. Ayrıca klasik metotlar çoğu elektronik aygıtın geri dönüşümünde yetersiz kalmaktadır.

Bu gibi sebeplerden ötürü televizyon, monitör gibi görüntü verici cihazların geri dönüşümü titizlikle sağlanmalıdır. Çeşitli sebeplerden ötürü hurdaya çıkan ekranlar marka model gözetmeksizin geri dönüşüme tabi olabilmektedir. Çöpe atmak yerinde bu gibi cihazlar ve birçok elektronik aygıtı belediyelerin geri dönüşüm noktalara teslim edebilir veya bizimle iletişime geçerek adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmayalım geri dönüşüm artık bir lüks değil zorunluluktur. Geri Dönüşümle yalnız çevreyi değil geleceğimizi de korumaktayız. Yaşanılabilir bir dünya temiz bir nefes için elektronik atıklarınız Güven’le değer  kazansın. Bize web sitemizin iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merkez: 0 216 606 45 90

Mobil: 0 532 657 35 63

 

ekranı kırık televizyon satılır mı

ekranı kırık televizyon satılır mı

Tv Geri Dönüşüm

Tv Geri Dönüşüm

Tv Geri Dönüşüm

Tv Geri Dönüşüm

Bir Cevap Yazın

WhatsApp'tan Gönder!

Hurdalarınızın ve ikinci el malzemelerinizin resimini, konum bilgisiyle gönderin fiyat teklif alın…