Eski Bilgisayar Parçaları Alınır

Eski Bilgisayar Parçaları Alınır. Evinizde ve işyerinizde kullanmadığınız bir köşede duran, ram, ekran kartınız, anakart, işlemci gibi birçok bilgisayar parçaları ve donanımları alınır. İkinci el ve hurda bilgisayar ekipmanlarınızı (yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi, modem, kablolar, dvd room, cd room dahil) değerinde ve nakit olarak almaktayız. 

Firmamız kurumsal firmalardan çıkan elektronik atıklar dahil olmak üzere her türlü bilgisayar ekipmanlarınızı adresinizden alıyor ekonomiye kazandırıyor.

Hurda Deyip Geçmeyin!

Laptoplar, şarj aletleri başta olmak üzere kullanmadığınız veya kullanım ömrünü tamamlamış eski sunucular, harddiskler, bilgisayar kasaları, mönitörler, klavye – mause, wifi adaptörleri gibi çöp diye bakabileceğiniz tüm metaryaller aslında çöp değil geri dönüştürülebilir ekipmanlar ve endüstriyel malzemelerden üretilmişlerdir.

Sizde yazımızda belirttiğimiz türden atıklarınız ve ikinci el malzemeleriniz için çalışma saatleri içerisinde bizimle iletişme geçebilirsiniz. 

Bizimle iletişim sayfamız üzerinden irtibat kurabilir veya whatsapp üzerinden arayabilir mesaj gönderebilirsiniz. En  kısa sürede hurdalarınızın adresinizden alınmasını sağlıyoruz.

Teknoloji sürekli gelişirken bilgisayarlar ve mobil cihazlar da bu gelişmeye ayak uyduruyor. Daha güçlü işlemciler, daha güçlü ekran kartları gibi donanımlar bilgisayarların hesaplama gücünü artırırken kullanılan yazılımlar da buna bağlı olarak daha yüksek sistem gereksinimlerine sahip oluyorlar. Doğal olarak belli bir süre sonra bilgisayarımız güncel teknolojinin gerisinde kalıyor ve ihtiyaçlarımızı karşılamamaya başlıyor.

Peki bilgisayarlarımızın günlük kullanım ihtiyaçlarımızı karşılamaması onu çöpe atmamız için geçerli bir sebep mi? Genelde yavaş çalışan veya kullandığımız programları veya oyunları çalıştırmayan bilgisayarları bir rafa kaldırıp tozlanmasını bekliyoruz veya çöpe atıyoruz. Fakat eski PC‘nizi fırlatıp atmak yerine farklı ihtiyaçlar için de kullanabilir, hiç beklemediğiniz bir şekilde işe yaramasını sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM: 0 532 657 35 63

 

Bir Cevap Yazın

WhatsApp'tan Gönder!

Hurdalarınızın ve ikinci el malzemelerinizin resimini, konum bilgisiyle gönderin fiyat teklif alın…