Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Güven Geri Dönüşüm, Ekovat (buz dolabı motoru, soğutucu motoru) hurdalarınızın alımını yapıyoruz.  Bizimle iletişme geçmeniz durumda hurdaya çıkmış ekovatların sökümü ve yerinde nakit ödemesini yapıyoruz.

Ekovat Nedir?

Buzdolabı ve klimalarda kullanılan motor pompa gruplarına verilen ad. Dış ortamdan tamamen yalıtılmış kapalı makinalardır. Böylece soğutucu gaz kaçışı önlemiştir.
Kompresörler soğutucu sistemin kalbini oluşturmaktadır ve çalışma prensipleri ne olursa olsun buharlaştırıcıdan çıkan gazı yoğuşma basıncına kadar sıkıştırılması işlevini yerine getirmektedir. Bu işlevi yerine getirebilecek başka kompresör çeşitleri ve tasarımları mevcut olmakla birlikte ev tipi buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresörler kullanılmaktadır. Hermetik kompresörlerde tek fazlı, iki kutuplu asenkron indüksiyon motorları bulunmaktadır. Değişken hızlı kompresör uygulamalarında, hız kontrolü frekansın değiştirilmesi yoluyla gerçekleştirilmektedir. Hız kontrolü yapılan kompresörlerde doğru akım motorları, indüksiyon motorları ve senkron motorlar kullanılmaktadır.
Kompresör silindir hacmi, buzdolabı hacmi ve kullanılan soğutkana bağlı olarak 2 cm3 ve 10 cm3 arasında değişmektedir.
Gaz kompresörü, gazın hacminin indirgenmesi yolu ile gazın basıncını arttıran mekanik bir alettir. Gazlar sıkıştırılabilir maddelerdir. Gazın sıkıştırılması esnasında, doğal olarak sıcaklığı da artar ve bu basınç artışı sıvı veya gazın başka bir yere aktarılmasını mümkün kılar.
Kompresörler tek kademede sıkıştırma yapabildikleri gibi kapasitelerine bağlı olarak kademe sayıları artabilir. Yine tek başlarına kullanılabildikleri gibi türbinlerle beraber de (turbo-kompresör grubu) olarak kullanabilirler.

Firmamız Çevre Bakanlığı tarafından verilen geri dönüşüm lisanslarına sahiptir. Tecrübeli ekibi modern ekipmanlarıyla sizlerin hizmetindeyiz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan firma yetkilisine ulaşabilir veya mail adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM: HURDANIZA DEĞER KATAR!

Ayrıntılı Bilgi İçin: 
0 216 606 45 90
0 850 840 40 83 
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm Tesislerine getirebilirsiniz. Hurda karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurda alım liste  fiyatlarımız , 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince kdv den mendir. Listemiz LME ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir.

Geri Dönüşüm ürünlerinizi bize sormadan satmayın.

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

“Ekovat Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü” hakkında 2 yorum

    1. Güven Geri Dönüşüm

      Hurda olarak alım yapmaktayız. Konumunuzla birlikte 1 adet hurdanın resmini ekleyerek 0 532 657 35 63 numaralı telefonumuza watsapp üzerinden bildirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

WhatsApp'tan Gönder!

Hurdalarınızın ve ikinci el malzemelerinizin resimini, konum bilgisiyle gönderin fiyat teklif alın…