Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Geri Dönüşüm Hurdacı, Bahçelievler  Hurda, Bahçelievler Hurdacı, Bahçelievler Geri Dönüşüm, Bahçelievler Elektronik Atık İstanbul, Bahçelievler ilçemizin her mahallesinden hurdalarınızı ve geri dönüşüm ürünlerinizi alıyoruz. Güven Geri Dönüşüm olarak semtimizin her mahallesine gün içerisinde hizmet sunmaktayız. Atıl durumda bulunan metal hurdaları,  elektronik hurdalar atık kağıt hurdalarınız için bizi arayabilir; hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Güven Geri Dönüşüm ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Hurdalarınız karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurdalarınızın değerini nakit olarak ödeme yapmaktayız. Bahçelievler Geri Dönüşüm ekibimizi arayarak ulaşabilir ya da mail göndererek iletişim bilgilerinizi vererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Unutmayalım Geri Dönüşüm Geleceğe ve Ekonomiye Yatırımdır.

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM: HURDANIZA DEĞER KATAR!

Ayrıntılı Bilgi İçin:
0 850 840 40 83
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.
Güven Geri Dönüşüm olarak Bahçelievler’de uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindeyiz. Bahçelievler’de her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Bahçelievler  Hurdacı 0 216 606 45 90 Hemen bize ulaşın.

 Firma olarak hizmet verdiğimiz mahaller;

Hizmet Verdiğimiz Semtler;

 • Bahçelievler Bahçelievler Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Fevziçakmak Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Kocasinan Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Soğanlı Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Bahçelievler Zafer Mahallesi Hurdacı

 Tecrübeli ekibi modern ekipmanlarıyla sizlerin hizmetindeyiz. Hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm Tesislerine getirebilirsiniz. Hurda karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurda alım liste  fiyatlarımız , 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince kdv den mendir. Listemiz LME ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir.

Geri Dönüşüm ürünlerinizi bize sormadan satmayın.

Daha fazla bilgi için: http://www.geridonusum.gen.tr/bize-ulasin

Diğere Hizmet Bölgelerimiz İçin: http://www.geridonusum.gen.tr/hizmet-bolgelerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın